Výrobcovia
Ceny sú platne len pri nákupe tovaru v internetovom obchode! Zároveň prosíme zákazníkov, ktorý si zvolia osobný odber aby počkali na potvrdzujúci e-mail, alebo si zavolali do predajne, či už je tovar pripravený na vyzdvihnutie.
Dovoľte, aby sme Vás upozornili, že ak máte záujem kúpiť tovar na našej predajni za internetové ceny, je potrebné zrealizovať objednávku cez internet. Osobný odber je možné zrealizovať vo vopred dohodnutom termíne v čase od 08:00 do 17:00 (pracovné dní od pondelka do piatka) a v sobotu od 08:00 do 12:00 na našej predajni v Žiari nad Hronom.

O nás

Železiarstvo Páleník s.r.o. je obchodná spoločnosť založená v roku 1990 ako združenie živností a neskôr v roku 2012 transformovaná na spoločnosť s ručením obmedzením. V súčasnosti ponúka široký sortiment priemyselného tovaru. Dlhoročná obchodná vyvážená politika nás dnes posúva na popredné miesto v predaji ponúkaného sortimentu. Našou prioritou je hľadať a robiť kompromis medzi kvalitou cenou. Odmietame filozofiu zavádzajúcej reklamy a predaja za každú cenu. Spolupracujeme s dodávateľmi a výrobcami, ktorí sú zárukou toho, že môžeme ponúkať tovar dobrej a veľmi dobrej kvality. Firma si zakladá na dodržiavaní obchodnej politiky a kódexu slušného správania v obchodnom styku. Neustále zlepšujeme kvalitu, tovarovú ponuku a služby. Zákazník je u nás na prvom mieste s rešpektovaním zásady obojstrannej výhodnosti spokojnosti