Výrobcovia
Ceny sú platne len pri nákupe tovaru v internetovom obchode! Zároveň prosíme zákazníkov, ktorý si zvolia osobný odber aby počkali na potvrdzujúci e-mail, alebo si zavolali do predajne, či už je tovar pripravený na vyzdvihnutie.
Dovoľte, aby sme Vás upozornili, že ak máte záujem kúpiť tovar na našej predajni za internetové ceny, je potrebné zrealizovať objednávku cez internet. Osobný odber je možné zrealizovať vo vopred dohodnutom termíne v čase od 08:00 do 17:00 (pracovné dní od pondelka do piatka) a v sobotu od 08:00 do 12:00 na našej predajni v Žiari nad Hronom.

Spôsoby platby

Vyberte si spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje. Faktúru/daňový doklad prikladáme k odoslanej zásielke ako súčasť balíka v originálnej forme.

PLATBA PRI OSOBNOM ODBERE

Pri osobnom odbere je možné platiť na pokladni v hotovosti, alebo platobnou kartou.

AKÉ KARTY PRIJÍMAME?

 • VISA Electron
 • VISA
 • Maestro
 • MasterCard

PLATBA PRI DORUČENÍ KURIÉROVI TZ. DOBIERKA

Ak nechcete platiť za tovar vopred, môžete zaplatiť v hotovosti pri doručení  tovaru kuriérovi. Tovar hradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštovému doručovateľovi. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky. Služba je spoplatnená na základe cenníka, minimálne však čiastkou 1 € s DPH.

PLATBA VOPRED NA ÚČET DODÁVATEĽA

Platbu vopred uskutočníte na základe údajov v objednávke, ktorú obdržíte e-mailom po objednaní tovaru a to bankovým prevodom, vkladom na účet alebo pomocou internetbankingu vlastnej banky. Najrýchlejší je prevod v rámci jednej banky. Prevod peňazí medzi dvoma bankami trvá približne 1-2 pracovné dni. Peniaze môžete vložiť aj priamo na náš účet.

ON-LINE PLATOBNÉ SYSTÉMY 

Ak sa rozhodnete využiť on-line platobné systémy, budete po potvrdení objednávky presmerovaní na stránky internetbankingu vybranej banky. Môžete využiť nasledovné platobné systémy:

 • Poštová banka Pay - Služba umožňuje bezhotovostnú platbu zákazníkom internetového obchodu prostredníctvom Internet bankingu Poštovej banky.
 • TatraPay - Služba TatraPay umožňuje klientom Tatra banky platiť za tovar a služby prostredníctvom aktívnych služieb Internetbankingu.
 • Slovenská sporiteľňa Pay - Služba umožňuje bezhotovostnú platbu zákazníkom internetového obchodu prostredníctvom Internet bankingu Slovenskej sporiteľni.
 • ČSOB Internet banking 24 - Služba umožňuje klientom ČSOB banky platiť za tovar a služby prostredníctvom aktívnych služieb Internetbankingu.
 • VÚB BANKA pay - Služba umožňuje bezhotovostnú platbu zákazníkom internetového obchodu prostredníctvom Internet bankingu VÚB banky.
 • UNICREDIT BANK Pay - Služba umožňuje bezhotovostnú platbu zákazníkom internetového obchodu prostredníctvom Internet bankingu UniCredit banky.
 • VIAMO - Služba umožňuje bezhotovostnú platbu zákazníkom internetového obchodu prostredníctvom aplikácie Viamo - Tatra banky.